Teknoloji

Dünyanın dört bir yanındaki Galaxy Experience Spaces’ta Flip tarafına geçin

Galaxy meraklıları, en son Galaxy yeniliklerini ve deneyimlerini keşfetmek için etkileşimli Samsung Spaces’i ziyaret edebilir.

Samsung Electronics Co. Ltd. bugün, Güney Kore’de Seul ve ABD’de New York dahil olmak üzere dünya çapında yedi etkileşimli Galaksi Deneyim Bölgesi açacağını duyurdu. 26 Temmuz’da Seul’de düzenlenecek ‘Galaxy Unpacked’ etkinliğinde tanıtılacak olan bu alanlarda ziyaretçiler, Samsung’un en son mobil cihaz yeniliklerini keşfedebilecekler.

Samsung Electronics Taşınabilir Deneyim Bölümü Başkan Yardımcısı ve Pazarlama Sorumlusu Stephanie Choi, “Ziyaretçilere kendilerini en yeni Galaxy ekosistemine kaptırma ve bunun günlük yaşamlarını nasıl zenginleştirebileceğini kendileri görme şansı sunmaktan son derece heyecanlıyız” dedi. Tüm ziyaretçilerimizi, küresel Galaksi Deneyimi Alanlarımızdan birinde etkileşimli ve kişiselleştirilmiş bir ortamda ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.”

Samsung, tüketicileri Flip tarafına geçmeye davet ediyor. Kapsayıcılığı temel alan ve sınırların ötesine geçen yeni bir düşünme ve yaşama biçimini keşfetmeye çağırıyor.

Galaksi meraklıları, en yeni cihazlara göz atmak, Galaksi temalı ekosistemin potansiyelini görmek ve etkileşimli stantlara katılmak için eğlenceli ve renkli temalı alanları ziyaret edebilir. Ziyaretçiler, en yeni Galaxy cihazlarının tasarım hikayeleri hakkında daha fazla bilgi edinecek, en yeni özelliklerinden bazılarını ve oyun performansı ve çoklu içerik görüntüleme gibi işlevler açısından gelecek Galaxy cihazlarının güçlü yanlarını keşfedecekler.

Ziyaretçiler ayrıca Galaxy Experience Zones’ta sınırlı süreli Samsung eser ikramlarından da yararlanabilirler. Galaxy Experience uygulamasını indirdikten sonra, mağaza ile etkileşim kurarak – uygulama aracılığıyla mağazaya kaydolarak veya alan etkinliklerine katılarak puan toplayabilirler. Kullanıcılar daha sonra uygulamada topladıkları puanlarla hediyelik eşya alışverişi yapabilirler.

 

Galaksi Deneyim Alanları:

  • Seul: 28 Temmuz’dan 20 Ağustos’a kadar, 41-1, Seongsui-ro 7-gil, Seongdong-gu, Seul, Kore Cumhuriyeti,
  • Busan: 28 Temmuz – 20 Ağustos 5, Gwanganhaebyeon-ro 255beon-gil, Suyeong-gu, Busan, Kore Cumhuriyeti,
  • New York: 26 Temmuz-20 Ağustos, 50 W 34th St., New York, NY 10001, ABD,
  • Berlin: 26 Temmuz – 22 Ağustos, Mall of Berlin, Leipziger Pl. 12, 10117 Berlin, Almanya,
  • Paris: 26 Temmuz-22 Ağustos, Westfield Les 4 Temp, 15 Parv. de la Défense, 92092 Puteaux, Fransa adresinde,
  • Dubai: 26 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri ​​arasında Dubai Mall, Mohammed Bin Rashid Boulevard, Downtown Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri,
  • Bangkok: 26 Temmuz – 20 Ağustos tarihleri ​​arasında Central world, 999/9 Rama I Rd, Pathum Wan, Bangkok 10330, Tayland adresinde bulunmaktadır.
  •  

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

yuksekova-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu